Płatne staże

UWAGA!

ogłoszony został kolejny konkurs na płatne staże dla Studentów i Absolwentów WSNHiD (do 6 miesięcy od daty obrony)!!!

Staże dedykowane są Studentom WSNHiD zarówno trybu stacjonarnego jak i niestacjonarnego:

 • III roku studiów I-go stopnia
 • IV roku studiów I-go stopnia (w przypadku kierunku Informatyka)
 • I i II-go roku studiów II-go stopnia

oraz Absolwentom studiów I i II stopnia (do 6 miesięcy od daty uzyskania dyplomu)

Wynagrodzenie dla Studenta za odbycie stażu w wymiarze 160 h to 2 400 zł brutto !!!

Do uczestnictwa w projekcie zapraszamy również studentów GRAFIKI (3 rok), którzy mogą odbyć płatny staż w renomowanych poznańskich firmach: AGRAVES, Black Hog Studio Kreatywne,   Biuro Usług Wczasowo-Turystycznych,  B2Internet, CreativeMedia, Edustacja, Komputronik,  Kreatiff, MyWebzz, Niania_wartapoznania_pl, One Agencja Interaktywna, Predictum, PRESSTU.PL, SimpliCity Sp. z o.o.,  Kingsport Rafał Nuckowski, Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie, Walhalla Inscenizacje Historyczne, Wydawnictwo Zielona Sowa.

CASE STUDIES DO POBRANIA:


 

Termin przynoszenia rozwiązań upływa 14 czerwca 2013 r. (piątek) o godzinie 16.00

Dokumentacja, którą należy złożyć w Biurze Projektu (II piętro, pokój N212) to:


Ilość miejsc ograniczona!!!


Płatny staż w ramach Projektu można odbywać tylko raz w ciągu całego toku studiów.


Opinie Uczestników:

"Jestem bardzo zadowolony z odbytego stażu, uważam, że te 160 h spędzone w Fundacji Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki ARS to z pewnością czas spożytkowany produktywnie i zadowalająco nie tylko dla mnie, ale również dla samej Fundacji.

Staż pomógł mi spojrzeć na organizację pracy ARS od wewnątrz, umożliwił mi lepsze przygotowanie do startu na rynku pracy, ucząc mnie takich umiejętności jak: praca w zespole, sumienność i organizacja własnej pracy oraz kreatywność, która jest tam bardzo wysoko ceniona.’’

 

"Miesięczny staż w agencji Quadro Media, a dokładnie w Cameleon-labs pozwolił nam poznać pracę przy grze komputerowej od wewnątrz.

Poznaliśmy wiele niezbędnych narzędzi do tworzenia grafiki do gier. Mieliśmy do dyspozycji niezwykle praktyczne tutoriale do programów Blender, oraz Unity.

Nabyliśmy doświadczenie zarówno w modelowaniu grafiki 3D i teksturowaniu, ale również nauczyliśmy się efektywnie pracować w grupie, co przy tworzeniu gry jest rzeczą niezbędną.’’
(Piotr Majkutewicz, Agnieszka Wiśniewska, Albert Skowroński, Katarzyna Wojtkowiak)


‘’Staż w firmie SQM Studio okazał się bankiem doświadczeń. Nauczyliśmy się obsługi takich narzędzi jak: After Effects, Adobe Premiere, 3ds Max, Media Encoder, Illustrator, Photoshop, dzięki poświęconemu czasowi na filmy szkoleniowe. Poznaliśmy nowy sprzęt do rejestracji obrazu: Canon 7D, slider, steadycam, kran kamerowy. Zdobyte doświadczenie z całą pewnością zaowocuje
w przyszłości”

 


BIURO PODRÓŻY JUVENTUR biuro podrozy juventur
Biuro podróży Juventur działa od 1957 roku. Jest jednym z najstarszych biur podróży w Polsce. Organizuje wyjazdy autokarowe do różnych państw Europy oraz wyjazdy letnie i zimowe dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranicą. Biuro jednocześnie jest agentem i prowadzi sprzedaż miejsc na różne wyjazdy organizowane przez polskich turooperatorów. Należy do czołówki biur turystycznych na poznańskim rynku, jest założycielem Wielkopolskiej Izby Turystycznej i Konsorcjum Wielkopolskich Biur Podróży. Zakres proponowanego stażu będzie obejmował poznanie pracy biura podróży w różnych aspektach:
 • sporządzanie ofert turystycznych , kalkulacja oraz przygotowanie programu ramowego
 • praca na komputerach, zamieszczanie ofert turystycznych na stronie www.juventur.poznan.pl aktualizacja danych
 • pozyskiwanie nowych klientów, stwarzanie bazy danych z potencjalnymi klientami (firmy, szkoły, os.prywatne) oraz promowanie swojego produktu i sprzedaż oferty
 • praca w terenie, promowanie oferty grupowej w bezpośrednim kontakcie z klientem
 • obsługa klienta
URZĄD MIASTA POZNANIA f4vtexvj
Urząd miasta Poznania jest jednostką administracyjną gminy na prawach powiatu, realizującą zadania ustawowe oraz własne. Spectrum spraw obejmuje  wszystkie zadania związane z funkcjonowaniem miasta.

Employer Branding - czyli budowanie wizerunku pracodawcy to działania, które podejmują firmy i instytucje chcąc stworzyć wizerunek ''pracodawcy z wyboru''. Zadaniem stażystów będzie stworzenie koncepcji platformy/ strony internetowej np. w ramach projektu www.poznzn.pl jako multimedialnego  kanału informacyjnego dla osób poszukujących pracy, stażu lub praktyki a zainteresowanych pracodawcą jakim jest Urząd Miasta Poznania.

PREDICTUM Sp zo.o predictum

Predictum Sp zo.o jest właścicielem serwisu iPrezenty.pl/blog . Są to blogi poświęcone kobietom, mężczyznom, dzieciom, nastoletnim, relaksowi, gadżetom, wyposażeniu wnętrz oraz tematom ślubnym. Blogi stanowią platformę poradnikową i informacyjną , dotyczą nowości na rynku zakupów internetowych, możliwości spędzania wolnego czasu, mody oraz porad zakupowych.

Odwiedziny : ok 4,5 tys użytkowników miesięcznie.

Stanowiskiem stażowym będzie stanowisko Broker Informacji , Konsultant /Reseracher

EDUSTACJA.PL Sp. z o.o 9h4v6edh

Edustacja.pl jest właścicielem portalu szkoleniowego www.edustacja.pl obecnie największej bazy szkoleń i firm szkoleniowych. Od 2009 roku prężnie w firmie rozwija się dział e-learningu -produkcja e-szkoleń , zarządzanie procesem, szkolenia online oraz dystrybucja szkoleń poprzez www.edusklep.com. Staż będzie polegał na zbadaniu zapotrzebowania na rynku na krótkie formy szkoleniowe e- learningu, zebranie trenerów gotowych te treści tworzyć i przygotowanie gotowego produktu do dystrybucji (umieszczenie e-szkoleń w sklepie e-learningowym na www.edusklep.com)

FUNDACJA WSPIERANIA TWÓRCZOŚCI KULTURY I SZTUKI 5tghojjc

Fundacja ARS jest jedną z najaktywniejszych organizacji pożytku publicznego na terenie Wielkopolski. Od 10 lat zajmuje sie edukacją artystyczną dzieci i młodzieży. We współpracy z Wytwórnia Filmów Animowanych tworzy projekt ''Animować świat'' pokazując dzieciom bogactwo filmu i ucząc ich podstaw animacji. Jest również pomysłodawcą i organizatorem wielu wydarzeń plenerowych. Miedzy  innymi jest organizatorem Poznańskiego Pikniku rodzinnego, Hip-Hop Poznań Festiwalu oraz Nocy Kupały,  podczas której wypuścili w niebo ponad 11 tys. lampionów.

Do priorytetowych zadań Fundacji należy:

 • Promocja  w kraju i zagranicą osiągnięć miasta Poznania  i Wielkopolski w zakresie kultury i sztuki
 • Propagowanie rozwoju intelektualnego społeczeństwa
 • Rozbudzanie i rozwijanie różnych form aktywności twórczej
 • Popularyzacja i wspieranie rozwoju nowych metod edukacji kulturalnej
 • Edukacja artystyczna dzieci , młodzieży oraz dorosłych
 • Promocja osób szczególnie uzdolnionych w różnych dziedzinach sztuki
 • Propagowanie i rozwój programów kulturalnych  zgodnych z celami wytyczonymi przez organizacje międzynarodowe oraz Unię Europejską
WIELKOPOLSKIE STOWARZYSZENIE ALZHEIMEROWSKIE wielkopolskie stowarzyszenie alzheimerowskie

Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie realizuje swój program ''Kompleksowej pomocy dla osób z chorobą Aalzheimera, w którym zawierają się następujące działania:

 • Ośrodek Adaptacyjno Rehabilitacyjny dla osób z chorobą Aalzheimera
 • Środowiskowy Dom Samopomocy
 • Ośrodek Geriatyczno- Gerontologiczny
 • Centrum Informacji Alzheimerowskiej
 • Program ''Moja wnuczka- mój dziadek'

W oparciu o dotację Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania Stowarzyszenie realizuje program :

 • Zajęcia Tai Chi
 • Dogoterapia
 • Koncerty

Staż w Ośrodku stanowi okazję do doskonalenia kompetencji zawodowych i interpersonalnych poprzez codzienny kontakt z pacjentem i rozwijanie umiejętności projektowania i prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych. Stażyści będą mieli okazję obserwować i czynnie uczestniczyć w zajęciach rehabilitacji funkcji poznawczych i ruchowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę (psychologa, pedagoga, terapeutę zajęciowego, fizjoterapeutę). Staż stanowi przestrzeń do realizacji indywidualnych pomysłów aktywizacji i rehabilitacji oraz wsparcia udzielanego osobom  i rodzinom pacjentów z chorobą Alzheimera. Realizowany przez Ośrodek program stażu jest również okazją do samorozwoju studenta- treningu kompetencji interpersonalnej m.in umiejętności pomagania i udzielania wsparcia.

WIELKOPOLSKA AGENCJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Sp. z o.o. WARP

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. to kluczowa Instytucja Otoczenia Biznesu w Polsce, realizująca projekty o zasięgu regionalnym, krajowym, międzynarodowym. Firma prosperuje na terenie całej Wielkopolski poprzez sieć oddziałów przyczyniając się do powstawania i rozwoju przedsiębiorstw w regionie. Specjalizacją Spółki jest finansowanie działalności gospodarczej za pomocą środków unijnych oraz szkolenia i doradztwo ekonomiczne. WARP to firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku. Jako Spółka prawa handlowego jest zarządzana w oparciu o nowoczesne standardy biznesowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą na stronie www.warp.org.pl oraz profilu na fb http://www.facebook.com/warporgpl. 

FUNDUSZ ROZWOJU I PROMOCJI WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO S.A. logo fundusz nowe2

Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A. istnieje od 29.12.2001 r. Akcjonariuszami spółki są Zarząd Województwa Wielkopolskiego, BGK, WFOŚiGW w Poznaniu, Miasto Konin oraz 3 powiaty: poznański, śremski i wągrowiecki.

 Misją funduszu jest rozwój i promowanie Województwa Wielkopolskiego S.A. jako regionu atrakcyjnego dla inwestorów i sprzyjającego aktywności gospodarczej poprzez działania nie nastawione na maksymalizację zysku.

 Głównym zadaniem spółki jest świadczenie pomocy MŚP działającym na obszarze Wielkopolski w postaci udzielania poręczeń pożyczek i kredytów, organizowania kursów i szkoleń, poradnictwa ekonomicznego, ułatwiania nawiązywania kontaktów z przedsiębiorcami spoza województwa w tym z uwzględnieniem przedsięwzięć w zakresie ochrony środowiska i ekologii regionu.

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH I SZKOLEŃ - FITZGERALD centrum Fitzgerald logo jpg

Centrum Fitzgerald funkcjonuje na polskim rynku od 2006 roku. W tym czasie zdążyliśmy zdobyć uznanie naszych klientów dzięki szerokiej gamie zajęć językowych. Doświadczenie
w przekazywaniu umiejętności językowych, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat jest naszym niezbywalnym atutem. Nasi nauczyciele (native speakerzy, ale również Polacy) prowadzą lekcje dopasowane indywidualnie do potrzeb swoich słuchaczy, uwzględniające nie tylko poziom zaawansowania ich zdolności językowych, ale również zainteresowania, temperament
i preferowane sposoby przyswajania wiedzy. 

Nasza oferta:

 • nauka języków obcych (angielski, niemiecki, rosyjski, portugalski, hiszpański, włoski, francuski, szwedzki, ukraiński, rumuński, arabski, polski)
 • tematyczne wykłady językowe
 • coaching
 • warsztaty i szkolenia (menedżerskie, biznesowe i sprzedażowe, a także szkolenia skoncentrowane na rozwoju osobistym i zawodowym)
 • doradztwo personalne
 • przeprowadzanie rekrutacji pracowników dla firm

Kładziemy nacisk na indywidualne i kompleksowe podejście do naszych Klientów; od procesu przygotowywania naszej oferty, aż po ocenę skuteczności przeprowadzonych przez nas działań. Wierzymy, że szkolenie jest skuteczne tylko wtedy, kiedy odpowiada na rzeczywiste potrzeby danego odbiorcy i nie odbywa się według odgórnie ustalonego, sztywnego schematu.

CREATIVEMEDIA WIZERUNEK-SZKOLENIA- DORADZTWO logo

Firma szkoleniowa CreativeMedia wizerunek-doradztwo-szkolenia, działa nieprzerwanie od
1 lutego 2005 roku, będąc rokrocznie nagradzaną za innowacyjne projekty i rozwiązania. Wymienić można tu m.in. tytuł Lidera Przedsiębiorczości 2010, tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2011 czy zdobyte dwukrotnie miano Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju 2011 oraz 2012.

Firma oferuje wysokie kwalifikacje oraz bogate i różnorodne doświadczenie zawodowe w zakresie identyfikacji i analizy potrzeb szkoleniowych, projektowania i prowadzenia szkoleń, a także budowania polityki HR, zarówno w korporacjach jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Do tego należy dodać wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania, prawa pracy, kompleksowego przeprowadzania rekrutacji i diagnoz psychologicznych z wykorzystaniem metod testowych i development/assessment centre.

Oferta firmy łączy w sobie elementy HR i PR, jako dziedzin ściśle ze sobą związanych: nawet najlepszy PR nie wystarczy, gdy w załodze są niezadowoleni pracownicy; nawet najlepszy zespół pracowniczy nie odniesie sukcesu, jeśli Klient nie zostanie przekonany o jego umiejętnościach. Ponadto firma promuje idee społecznej odpowiedzialności biznesu, poprzez prowadzony od blisko 7 lat Klub Networkingu ''Poznań mój biznes''.

SUPERMEMO WORLD Sp.z o.o super memo 

Firma Supermemo World Sp.zo.o od ponad 20 lat odnosi sukcesy jako dostawca rozwiązań edukacyjnych.Domeną  firmy są multimedialne kursy do nauki języków obcych, Oferta obejmuje przede wszystkim kursy językowe online w serwisie supermemo.net. , które mogą być wzbogacone o konwersacje z lektorem poprzez Skype oraz jego opieką merytoryczną. Spółka SuperMemo wchodzi w skład grupy wydawniczej PWN a serwis supermemo.net  jest oficjalnym systemem e-learningowym największego portalu Onet.pl dostępnym pod wspólnym adresem supermemo.onet.pl

Firma oraz kursy SuperMemo otrzymały wiele prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych:

 • nagroda Cena/Jakość magazynu PC format w 2009 roku
 • Produkt roku 1997 przyznany przez redakcję PC Kuriera
 • Wybór roku 1995 czytelników PC World Komputer
 • Złoty medal Targów Poznańskich , Infosystem 1994, Poznań
planujemywakacje.pl planujemywakacje 
  

Planujemywakacje.pl to internetowe biuro podróży, które ma swoją siedzibę w samym sercu miasta na Starym Rynku w Poznaniu. Na co dzień obcujemy z turystami odwiedzającymi nasze miasto – podczas Euro 2012 było ich nadzwyczaj dużo. Firma należy do Konsorcjum Wielkopolskich Biur Podróży oraz jest partnerem największych znanych touroperatorów na Polskim rynku turystycznym. Organizacja i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą rozwijającą się, z dużymi perspektywami oraz młodą kreatywną kadrą zarządzającą.  Naszą misją jest pomoc i edukacja turystyczna Polaków.
Wyszukiwarka portalu www.planujemywakacje.pl posiada ciekawe i najtańsze propozycje wakacji największych organizatorów turystycznych. Oferujemy możliwość tworzenia i rezerwacja własnych wycieczek dla osób nie liczących się z funduszami na podstawie dedykowanych wyszukiwarek biletów lotniczych, hotelu lub apartamentu, wynajem auta w obcym kraju, zakup polisy turystycznej na wyjazd lub karty młodzieżowej, wizy. Portal jest systematycznie rozwijany i udoskonalany tak, aby jak najszybciej można było znaleźć Twoje wakacje oraz inne niezbędne informację potrzebne w podróży. Posiadamy oferty last minute, wakacje all inclusive, obozy i kolonie w Polsce i za granicą, weekendowe wycieczki lotnicze do stolic europejskich oraz egzotyczne wyprawy. Nasi specjaliści na indywidualne życzenie zorganizują praktycznie każdą wycieczkę dla firmy lub grupy zorganizowanej. Rezerwacja 100% online 24/7.


Informujemy, że zgodnie z założeniami projektowymi wymiar stażu dla jednego studenta to 160h podczas całego okresu trwania projektu (tj. od 01.01.2010 do 30.09.2013 r.). Oznacza to, że jedna osoba może odbyć jeden płatny staż w ramach projektu "Humaniści na rynku pracy. Dostosowanie oferty edukacyjnej WSNHiD do potrzeb rynku pracy".

logotypy UE

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spólecznego

 

 

Biuro Projektu


ul. Gen. T. Kutrzeby 10, pokój 236 (II piętro)
 61-719 Poznań
tel. 61 85 84 323

Aktualności

 • Biuro Projektu - kontakt

  Biuro Projektu "Humaniści na rynku pracy. Dostosowanie oferty edukacyjnej WSNHiD do potrzeb rynku pr

  Read More...

 • Dla firm/przedsiębiorstw

  Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Państwa do nawiązania współpracy z Wyższą Szkołą Nauk…

  Read More...

 

 


© Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań